Навчання

Запрошуємо на онлайн-семінар "Лекторій" на тему "Податкова звітність: ПДВ, податок на прибуток та виправлення помилок", який відбудеться 1 жовтня 2020 року

Для користувачів з діючим договором ІТС ПРОФ, пакетом онлайн-сервісів "Тех.підтримка" або "Бухгалтерський" трансляція БЕЗКОШТОВНА!

Опубліковано відеоматеріали доповідей семінару "Лекторій" від 27 серпня 2020 року

Який був присвячений участь у тендерах в умовах нової редакції Закону "Про публічні закупівлі". Переглянути відеоматеріали можуть користувачі, які мають договір ІТС ПРОФ і пакет онлайн-сервісів "Тех.підтримка".

Опубліковано відеоматеріали доповідей семінару "Лекторій" від 13 серпня 2020 року

Який був присвячений практиці оподаткування ПДФО та військовим збором у 2020 році, соціальному страхуванню та звітності з ЄСВ. Переглянути відеоматеріали можуть користувачі, які мають договір ІТС ПРОФ і пакет онлайн сервісів "Тех.підтримка".

Запрошуємо на онлайн-семінар "Лекторій" на тему "Участь у тендерах в умовах нової редакції Закону "Про публічні закупівлі"", який відбудеться 27 серпня 2020 року.

Для користувачів з діючим договором ІТС ПРОФ, пакетом онлайн-сервісів "Тех.підтримка" або "Бухгалтерський" трансляція БЕЗКОШТОВНА!

Проведення семінару та онлайн-трансляція "Лекторію", 25 вересня 2019 року в м. Київ

Запрошуємо членів Всеукраїнської Спілки Автоматизаторів Бізнесу підтримати проведення "Лекторію", запросити своїх користувачів та потенційних клієнтів до участі в очному варіанті заходу або на онлайн- трансляцію. Участь у "Лекторії" може стати одним із вирішальних факторів для підписання договору ІТС ПРОФ з тими користувачами програм автоматизації бізнесу, у яких на даний момент його немає, переходу з ІТС версії ТЕХНО на версію ПРОФ.

Відпустки та відрядження – 2019. Зарплата та кадри у ФОП

Запрошуємо на семінар "Лекторій" на тему "Відпустки та відрядження – 2019. Зарплата та кадри у ФОП", який відбудеться в Києві 25 червня 2019 року в рамках інформаційно-технологічного супроводу (ІТС) користувачів.

Навчання