Червень 2020

Грудень 2019

Припиняється підтримка роботи сервісів FREDO Звіт та FREDO ДокМен

Ми завжди турбуємось про наших клієнтів і намагаємось зробити безпечний продукт, який можна використовувати на різних операційних системах (ОС). Розуміючи, що іноді у наших клієнтів використовуються далеко не сучасні комп'ютери з застарілими і знятими з підтримки операційними системами, ми до останнього намагалися підтримувати такі ОС, як Windows XP, Windows Vista, Windows Server 2003 і т.ін. Але розвиток інформаційних технологій, і, перш за все, підтримка на високому рівні безпеки даних, вносять свої коригування. Корпорація Microsoft вже припинила підтримку вказаних вище ОС, а з 2020 року припиняє підтримку Windows 7 та Windows Server 2008.

Вересень 2019

Здаємо звітність за ІІІ квартал з ЄСВ, ПДФО та єдиного податку

Складаємо декларацію з єдиного податку. Які доходи ФОП-"єдинника" в ній не відображаються? В чому різниця між бухгалтерським обліком доходів та їх відображенням в декларації? Повернення оплат покупцям, курсові різниці, поворотна фіндопомога, продаж ОЗ та інші особливості, на які слід звернути увагу!

Липень 2019

Проведення семінару та онлайн-трансляція "Лекторію", 25 вересня 2019 року в м. Київ

Запрошуємо членів Всеукраїнської Спілки Автоматизаторів Бізнесу підтримати проведення "Лекторію", запросити своїх користувачів та потенційних клієнтів до участі в очному варіанті заходу або на онлайн- трансляцію. Участь у "Лекторії" може стати одним із вирішальних факторів для підписання договору ІТС ПРОФ з тими користувачами програм автоматизації бізнесу, у яких на даний момент його немає, переходу з ІТС версії ТЕХНО на версію ПРОФ.

Семінар в рамках онлайн-сервісу "Лекторій"

9 липня 2019 року в рамках онлайн-сервісу "Лекторій" заплановано проведення семінару для користувачів програм автоматизації бізнесу, у яких є діючий договір ІТС, на тему: "Актуальні питання оподаткування ПДВ. Зупинення реєстрації в ЄРПН: причини та шляхи подолання".

Травень 2019

Нова версія ITC вже доступна

Оновлені Сервіси ІТС Украина: - Оновлені матеріали довідника "Труд и заработная плата". - Оновлено матеріли довідника "Дебет-Кредит. Питання і консультації". - Опубліковано архів курсів валют за період "червень 2018 року - травень 2019 року" для завантаження в типові госпрозрахункові конфігурації...

Наші новини